| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRF 6.5SQ |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| RMS rated power (W) | 100 |
| Maximum power (W) | 140 |
| Impedance (Ohm) | 3 |
| Frequency response (Hz) | 50 – 24.000 |
| Membrane material | |
| Mounting diameter | 142.5 mm |
| Installation depth | 68 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Ground Zero GZRF 6.5SQ
119,00 €
In stock
SKU: GZRF6.5SQ Categories: 16.5cm (6.5"), Coaxial, Speakers












