| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | VE 1522 |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 38 cm (15") |
| RMS rated power (W) | 4000 |
| Maximum power (W) | 8000 |
| Impedance (Ohm) | 2×2 |
| Sensitivity (dB) | 90 |
| Mounting diameter | 358 mm |
| Installation depth | 260 mm |
| Resonant frequency (Fs) | 35 Hz |
| Warranty in years | 1 |
-5%
Subwoofer ESX VE 1522
579,00 € Original price was: 579,00 €.549,00 €Current price is: 549,00 €.
In stock
SKU: VE1522 Categories: 38cm (15"), Passive subwoofers, Subwoofers






