| Manufacturer | Digital Designs |
|---|---|
| Model | DM500a |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 210 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 380 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 2 x 500 W |
| Signal to noise ratio | > 80dB |
| Damping factor | > 150 |
| Subsonic filter (Hz) | 10~50Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimensions | 200 mm x 125 mm x 47 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Crunch GPX4400.1D
299,00 € -
Amplifier ESX QE600.2
299,00 € -
Amplifier Musway P2
179,00 € -
Amplifier Vibe POWERBOX3000.1P-V0
319,99 €














