| Manufacturer | Vibe |
|---|---|
| Model | PULSECBR12ACTIVE-V6 |
| Type | Active subwoofer |
| Size cm (inch) | 30 cm (12") |
| RMS rated power (W) | 300 |
| Maximum power (W) | 900 |
| Impedance (Ohm) | 1×4 |
| Frequency response | 10Hz – 500Hz |
| Dimensions | 337mm x 157mm x 82mm |
| Warranty in years | 1 |
Active subwoofer in box Vibe PULSECBR12ACTIVE-V6
249,99 €
Out of stock
SKU: PULSECBR12ACTIVE-V6 Categories: Active subwofers, Subwoofers








