| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCF 200NEO-PRO |
| Type | Midrange |
| Size cm (inch) | 20 cm (8") |
| RMS rated power (W) | 250 |
| Maximum power (W) | 400 |
| Impedance (Ohm) | 2×4 |
| Sensitivity (dB) | 99 |
| Frequency response | 120Hz – 20000Hz |
| Installation depth | 104mm |
| Mounting diameter | 181mm |
| Warranty in years | 1 |
| Other |
Speakers Ground Zero GZCF 200NEO-PRO
349,00 €
In stock
SKU: GZCF200NEO-PRO Categories: 20 cm (8"), Midrange, Speakers






