| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCA 1500.2-D2 |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 900 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 1500 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 3000 |
| Frequency response | 11 Hz – 20 kHz (± 3 dB) |
| Signal to noise ratio | 88 dB |
| High pass filter HPF | 50 Hz – 1000 Hz |
| Low pass filter LPF | 50 Hz – 1000 Hz |
| Dimensions | 227.5 x 70 x 182 mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Ground Zero GZCA 1500.2-D2
579,00 €
In stock
SKU: GZCA1500.2-D2 Categories: 2-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Ground Zero GZPA Reference 2PURE
3.499,00 € -
Amplifier Ground Zero GZRA 2HD
299,00 € -
Amplifier Ground Zero GZPA 2SQ
1.490,00 € -
Amplifier Ground Zero GZUA 2SQ
699,00 €








