| Manufacturer | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 608F-D4 |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 20 cm (8") |
| RMS rated power (W) | 1000 |
| Maximum power (W) | 3000 |
| Impedance (Ohm) | 2×4 |
| Resonant frequency (Fs) | |
| Installation depth | 165mm |
| Mounting diameter | 187mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers Edge EDBPRO6-E9
39,99 € -
Speakers Edge EDBX4-E1
34,99 € -
Speakers Vibe BDPRO10M-V9
129,99 € -
Speakers Vibe BLACKAIRPRO8M-V0
119,99 €









