| Manufacturer | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 610F-D4 |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 25 cm (10") |
| RMS rated power (W) | 1000 |
| Maximum power (W) | 3000 |
| Impedance (Ohm) | 2×4 |
| Resonant frequency (Fs) | |
| Installation depth | 184mm |
| Mounting diameter | 238mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Subwoofer in box ESX VS1100P
249,00 € -
Subwoofer Vibe BLACKDEATHC18HEX-V7
1.399,99 € -
Subwoofer ESX QXE12D2
329,00 € -
Subwoofer Musway MG10
299,00 €










