| Manufacturer | Crunch |
|---|---|
| Model | GTS 2400.1D |
| Number of channels | 1-channel |
| Power 4 Ohms (RMS) | 1 x 400 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 1 x 700 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 1 x 1200 W |
| Signal to noise ratio | > 105 dB |
| Distortion factor (THD) | < 0,5 % (80 Hz) |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 35 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB |
| Dimensions | 230 x 53 x 328 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Quadlock podaljšek (30cm)
24,99 € -
Amplifier ESX VX13000 PRO
1.599,00 € -
Amplifier ESX VX5000 PRO
799,00 € -
Amplifier ESX VX8000 PRO
999,00 €






