| Manufacturer | Edge |
|---|---|
| Model | EDS500.2FD-E0 |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 225 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 325 |
| Power 1 Ohm (RMS) | 2 x 525 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 650 |
| Power in Bridge 2 Ohm (RMS) | 1 x 1050 |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Frequency range | 15Hz – 15kHz |
| Hi-input | ne |
| Dimensions | 63mm x 175mm x 232mm |
| Warranty in years | 1 |
| Other |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Ground Zero GZCA 1500.2-D2
579,00 € -
Amplifier Ground Zero GZPA Reference 2PURE
3.499,00 € -
Amplifier Ground Zero GZRA 2HD
299,00 € -
Amplifier Ground Zero GZPA 2SQ
1.490,00 €







