| Manufacturer | Edge |
|---|---|
| Model | EDX800.4FD-E0 |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 310 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 500 |
| Power 1 Ohm (RMS) | 4 x 800 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 1000 |
| Power in Bridge 2 Ohm (RMS) | 2 x 1600 |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Frequency range | 15Hz – 6kHz |
| Hi-input | ne |
| Dimensions | 63mm x 264mm x 232mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Vibe POWERBOX65.4M-V7
179,99 € -
Amplifier Edge EDB80.4LITE-E2
149,00 € -
Amplifier Ground Zero GZRA 4HD
399,00 €








