| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | QL750.1(24V) |
| Number of channels | 1-channel |
| Power 4 Ohms (RMS) | 1 x 300 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 1 x 500 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 1 x 750 W |
| Signal to noise ratio | > 81 dB |
| Distortion factor (THD) | <0,01% |
| Damping factor | >220 dB |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimensions | 226 x 43 x 120 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier ESX VX1400.4 PRO
499,00 € -
Amplifier Ground Zero GZTA 4230X-B
389,00 € -
Amplifier Ground Zero GZFA4.100
179,00 € -
Amplifier Ground Zero GZIA135.4
169,00 €










