| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | QM400.1 |
| Number of channels | 1-channel |
| Power 4 Ohms (RMS) | 1 x 250 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 1 x 450 W |
| Signal to noise ratio | > 98 dB |
| Distortion factor (THD) | 0,05% |
| Damping factor | > 100 dB |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0-18 dB |
| Dimensions | 190 x 35 x 112 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier ESX HXE2000.1D
249,00 € -
Amplifier ESX Q-ONEv3
229,00 € -
Amplifier Ground Zero GZCA 500.Q1
599,00 € -
Amplifier Ground Zero GZCA 6000.M1
799,00 €










