| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUA 4.150SQ-PLUS |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 110 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 190 W |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 460 W |
| High pass filter HPF | 20 – 400 Hz / 200 Hz – 4000 Hz (x10) |
| Hi-input | ne |
| Bandpass | 20 – 4000 Hz |
| Dimensions | 20.9 x 4.6 x 36.0 cm / 8.23“ x 1.81“ x 14.17“ |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Ground Zero GZUA 4.150SQ-PLUS
649,00 €
In stock
SKU: GZUA4150SQPLUS Categories: 4-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Ground Zero GZCS A-1.650D
249,00 € -
Amplifier Ground Zero GZUA 4SQ
699,00 €










