| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | FOUR100 |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 120 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 200 W |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 400 W |
| Signal to noise ratio | 107 dB |
| Distortion factor (THD) | < 0,02% |
| Damping factor | > 300 |
| High pass filter HPF | 10 – 500 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimensions | 220 x 45 x 150 mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Musway FOUR100
349,00 €
Delivery in 14 days
SKU: FOUR100 Categories: 4-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers Crunch DSX572
57,90 € -
Amplifier ESX QE1000.1
399,00 € -
Amplifier ESX QE1500.1
449,00 € -
Amplifier ESX QL800.4
299,00 €










