| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | ONE600 |
| Number of channels | 1-channel |
| Power 4 Ohms (RMS) | 1 x 250 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 1 x 400 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 1 x 650 W |
| Signal to noise ratio | > 91 dB |
| Distortion factor (THD) | 0,05% |
| Damping factor | >750 |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 18 dB @ 45 Hz |
| Dimensions | 200 x 45 x 150 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Digital Designs DM500a
229,00 € -
Amplifier Crunch GPX4400.1D
299,00 € -
Amplifier ESX QE600.2
299,00 € -
Amplifier Musway P2
179,00 €










