| Manufacturer | Vibe |
|---|---|
| Model | POWERBOX150.4M-V0 |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 150 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 240 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 480 |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| High pass filter HPF | 10Hz – 50kHz |
| Low pass filter LPF | 40Hz – 4kHz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimensions | 47mm x 390mm x 134mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Vibe POWERBOX150.4M-V0
279,99 €
In stock
SKU: POWERBOX150.4M-V0 Categories: 4-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Visokotonci Vibe BDPRO3T-V7
59,99 € -
Amplifier Ground Zero GZTA 4125X-B
269,00 € -
Amplifier Ground Zero GZCA 1500.M1
349,00 € -
Amplifier ESX QL600.4(12V)
299,00 €












