| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | CSM4.2C |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 120 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 75 – 22.000 |
| Membrane material | |
| Mounting diameter | 91 mm |
| Installation depth | 30 mm |
| Warranty in years | 1 |
Avtozvočniki Musway CSM40F za Mercedes
99,00 €
Availability: 999 in stock
SKU: CSM4.2C Categories: 10cm (4.0"), Coaxial, Speakers














