| Manufacturer | Digital Designs |
|---|---|
| Model | VO-M5x7 |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 13 x 18 cm (5" x 7") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 300 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 100 – 10.000 |
| Mounting diameter | 127 mm x 181 mm |
| Installation depth | 64 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Tweeters Vibe BDPRO4T-V0
79,99 € -
Speakers Crunch GTS6.2C
129,00 € -
Speakers Vibe SLICK6C-V7
119,99 € -
Speakers Vibe BDPRO6M-V9
79,99 €











