| Manufacturer | Digital Designs |
|---|---|
| Model | VO-M6.5a |
| Type | Midrange |
| Size cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 300 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 80 – 8.000 |
| Mounting diameter | 142.2 mm |
| Installation depth | 58.4 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Digital Designs VO-M6.5a
140,00 €
In stock
SKU: VO-M6.5a Categories: 16.5cm (6.5"), Midrange, Speakers












