| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCF 165NEO-PRO |
| Type | Midrange |
| Size cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| RMS rated power (W) | 150 |
| Maximum power (W) | 300 |
| Impedance (Ohm) | 2×4 |
| Sensitivity (dB) | 96 |
| Frequency response | 150Hz – 20000Hz |
| Installation depth | 86mm |
| Mounting diameter | 147mm |
| Warranty in years | 1 |
| Other |
Speakers Ground Zero GZCF 165NEO-PRO
399,00 €
In stock
SKU: GZCF165NEO-PRO Categories: 16.5cm (6.5"), Midrange, Speakers


