| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRF 4.0SQ |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 70 |
| Maximum power (W) | 110 |
| Impedance (Ohm) | 3 |
| Frequency response (Hz) | 70 – 24.000 |
| Membrane material | |
| Mounting diameter | 93 mm |
| Installation depth | 47 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Ground Zero GZRF 4.0SQ
89,00 €
In stock
SKU: GZRF4.0SQ Categories: 10cm (4.0"), Coaxial, Speakers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers ESX SXE52
79,00 € -
Speakers ESX SXE5.2C
139,00 € -
Speakers Musway MS42
79,00 € -
Speakers ESX SXE6.2W
79,00 €












