| Manufacturer | Match |
|---|---|
| Model | C42BMW-FRT.2 |
| Type | Component set |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 120 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 100 – 25.000 |
| Mounting diameter | TW: 41 mm ; W: 80 mm |
| Installation depth | TW: 9.6 mm ; W: 27 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Match UP C42BMW-FRT.2
219,00 €
In stock
SKU: C42BMW-FRT.2 Categories: 10cm (4.0"), Component set, Speakers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers Match UP C42BMW-FRT.1
219,00 € -
Speakers ESX VXB8.3C za BMW
699,00 € -
Speakers Ground Zero GZTF 5.2X
74,00 € -
Speakers za BMW ESX SXB8.3C
449,00 €














