| Manufacturer | Match |
|---|---|
| Model | UP X4BMW-CTR.3 |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 120 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 100 – 25.000 |
| Mounting diameter | 101.5 mm |
| Installation depth | 37.8 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Match UP X4BMW-CTR.3
79,00 €
In stock
SKU: UPX4BMW-CTR.3 Categories: 10cm (4.0"), Coaxial, Speakers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
- -20%

In stock
Speakers Digital Designs EC6.5
129,00 €Original price was: 129,00 €.102,90 €Current price is: 102,90 €. -
Speakers ESX QXE572
79,00 € -
Speakers Ground Zero GZIF 5201FX
79,00 € -
Speakers ESX HZ62
79,00 €







