| Manufacturer | MB Quart |
|---|---|
| Model | QM100C BMW V2 |
| Type | Component set |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 120 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 75 – 22.000 |
| Mounting diameter | 92 mm |
| Installation depth | 43 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers MB QUART QM100C BMW V2
189,00 €
In stock
SKU: QM100CBMWV2 Categories: 10cm (4.0"), Component set, Speakers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers Match MS 42C-BMW.1
179,00 € -
Speakers za Mercedes ESX QXS6.3C
299,00 € -
Speakers ESX Signum SXE6.2C
149,00 €








