| Manufacturer | MB Quart |
|---|---|
| Model | QM100X BMW V2 |
| Type | Coaxial |
| Size cm (inch) | 10 cm (4") |
| RMS rated power (W) | 60 |
| Maximum power (W) | 120 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 75 – 22.000 |
| Mounting diameter | 92 mm |
| Installation depth | 43 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers MB QUART QM100X BMW V2
129,00 €
In stock
SKU: QM100XBMWV2 Categories: 10cm (4.0"), Coaxial, Speakers








