| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | CSVT8.2C |
| Type | Component set |
| Size cm (inch) | 20 cm (8") |
| RMS rated power (W) | 100 |
| Maximum power (W) | 200 |
| Impedance (Ohm) | 4 |
| Frequency response (Hz) | 30 – 22.000 |
| Membrane material | |
| Mounting diameter | 193 mm |
| Installation depth | 34 mm |
| Warranty in years | 1 |
Speakers Musway CSVT8.2C
299,00 €
In stock
SKU: CSVT8.2C Categories: 20 cm (8"), Component set, Speakers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Speakers Vibe OPTI8VWT5.1-V0
219,99 € -
Speakers Ground Zero GZTC 165.2X
179,00 € -
Speakers Ground Zero GZRC 165.3SQ
449,00 €
















