| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | SX 1040 |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 25 cm (10") |
| RMS rated power (W) | 400 |
| Maximum power (W) | 800 |
| Impedance (Ohm) | 1×4 |
| Sensitivity (dB) | 87 |
| Mounting diameter | 268 mm |
| Installation depth | 125 mm |
| Resonant frequency (Fs) | 29 Hz |
| Warranty in years | 1 |
-5%
Subwoofer ESX SX 1040
119,00 € Original price was: 119,00 €.113,05 €Current price is: 113,05 €.
In stock
SKU: SX1040 Categories: 25cm (10"), Passive subwoofers, Subwoofers


