| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZPW 12SPL |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 30 cm (12") |
| RMS rated power (W) | 6500 |
| Impedance (Ohm) | 2×1 |
| Sensitivity (dB) | 92.2 |
| Mounting diameter | 285 mm |
| Installation depth | 220 mm |
| Resonant frequency (Fs) | 39.9 Hz |
| Warranty in years | 1 |
Subwoofer Ground Zero GZPW 12SPL
849,00 €
In stock
SKU: GZPW12SPL Categories: 30cm (12"), Passive subwoofers, Subwoofers








