| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | MG8 |
| Type | Passive subwoofer |
| Size cm (inch) | 20 cm (8") |
| RMS rated power (W) | 300 |
| Maximum power (W) | 600 |
| Impedance (Ohm) | 2×2 |
| Installation depth | 138mm |
| Mounting diameter | 185mm |
| Warranty in years | 1 |
Subwoofer Musway MG8
249,00 €
Delivery in 14 days
SKU: MG8 Categories: 20cm (8.0"), Passive subwoofers, Subwoofers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Subwoofer za Mercedes ESX VXM8WL
249,00 € -
Subwoofer za Mercedes ESX VXM8WR
249,00 € -
Speakers Ground Zero GZCF 69SPL
219,00 €












