| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | QL600.2(24V) |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 175 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 170 W |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 600 W |
| Signal to noise ratio | > 81 dB |
| Distortion factor (THD) | <0,01% |
| High pass filter HPF | 10 – 500 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimensions | 226 x 43 x 120 mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier ESX QL600.2(24V)
299,00 €
Delivery in 14 days
SKU: QL600224V Categories: 2-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Edge EDBX350.2-E1
209,90 € -
Amplifier Ground Zero GZTA 2255X-B
249,00 € -
Amplifier Ground Zero GZIA 1.1150D
329,00 €










