| Manufacturer | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUA 2.250SQ-PLUS |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 180 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 320 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 1 x 500 W |
| High pass filter HPF | 20 – 400 Hz / 200 Hz – 4000 Hz (x10) |
| Bandpass | Bandpass |
| Bassboost | 0 – 12 dB (45 Hz) |
| Dimensions | 20,9 x 4,6 x 36 cm / 8.23 x 1.81 x 14.17" |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Ground Zero GZUA 2.250SQ-PLUS
649,00 €
In stock
SKU: GZUA2250SQPLUS Categories: 2-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Edge EDS500.2FD-E0
279,99 € -
Amplifier Ground Zero GZCA 1500.2-D2
579,00 € -
Amplifier Ground Zero GZPA Reference 2PURE
3.499,00 € -
Amplifier Ground Zero GZRA 2HD
299,00 €










