| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | QM-TWOV2 |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 105 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 150 W |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 300 W |
| Signal to noise ratio | 90 dB |
| Distortion factor (THD) | < 0,5% (1 kHz) |
| High pass filter HPF | 50 – 250 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimensions | 75 x 33 x 120 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier ESX QL600.2(24V)
299,00 € -
Amplifier Edge EDBX350.2-E1
209,90 € -
Amplifier Ground Zero GZTA 2255X-B
249,00 € -
Amplifier Ground Zero GZIA 1.1150D
329,00 €












