| Manufacturer | Musway |
|---|---|
| Model | ONE1000 |
| Number of channels | 1-channel |
| Power 4 Ohms (RMS) | 1 x 400 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 1 x 650 W |
| Power 1 Ohm (RMS) | 1 x 1050 W |
| Signal to noise ratio | > 105 dB |
| Distortion factor (THD) | 0,05% |
| Damping factor | > 320 |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 18 dB @ 45 Hz |
| Dimensions | 240 x 45 x 150 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Edge EDS3000.1FD-E0
379,99 € -
Amplifier ESX QM500.4
249,00 € -
Amplifier Vibe POWERBOX150.4M-V0
279,99 € -
Visokotonci Vibe BDPRO3T-V7
59,99 €










