| Manufacturer | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD800.4 EVO6 4OHM |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 132 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 200 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 400 |
| Frequency response | 5 Hz – 20000 Hz |
| Signal to noise ratio | > 93 dB |
| High pass filter HPF | 80 Hz |
| Low pass filter LPF | 80 Hz |
| Hi-input | ne |
| Dimensions | 117 x 107 x 52 mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Soundigital SD800.4 EVO6 4OHM
199,00 €
In stock
SKU: SD800.4EVO64OHM Categories: 4-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Musway FOUR100
349,00 € -
Speakers Crunch DSX572
57,90 € -
Amplifier ESX QE1000.1
399,00 € -
Amplifier ESX QE1500.1
449,00 €












