| Manufacturer | Edge |
|---|---|
| Model | EDBX350.2-E1 |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 250 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 350 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 700 |
| Frequency response | 20 Hz – 20000 Hz |
| Low pass filter LPF | 50 Hz – 11000 Hz |
| Subsonic | |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimensions | 58 x 350 x 224 mm |
| Warranty in years | 1 |
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Ground Zero GZTA 2255X-B
249,00 € -
Amplifier Ground Zero GZIA 1.1150D
329,00 € -
Amplifier Edge EDS500.2FD-E0
279,99 €










