| Manufacturer | Edge |
|---|---|
| Model | EDX1800.2FD-E0 |
| Number of channels | 2-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 2 x 850 |
| Power 2 Ohm (RMS) | 2 x 1250 |
| Power 1 Ohm (RMS) | 2 x 1800 |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 1 x 2500 |
| Power in Bridge 2 Ohm (RMS) | 1 x 3600 |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Frequency range | 15Hz – 15kHz |
| Hi-input | ne |
| Dimensions | 63mm x 264mm x 232mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier Edge EDX1800.2FD-E0
599,99 €
In stock
SKU: EDX1800.2FD-E0 Categories: 2-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier ESX QM-TWOV2
169,00 € -
Amplifier ESX QL600.2(24V)
299,00 € -
Amplifier Edge EDBX350.2-E1
209,90 € -
Amplifier Ground Zero GZTA 2255X-B
249,00 €








