| Manufacturer | ESX |
|---|---|
| Model | QL600.4(24V) |
| Number of channels | 4-channels |
| Power 4 Ohms (RMS) | 4 x 100 W |
| Power 2 Ohm (RMS) | 4 x 170 W |
| Power in Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 340 W |
| Signal to noise ratio | > 81 dB |
| Distortion factor (THD) | <0,01% |
| High pass filter HPF | 50 – 5000 Hz (CH1/2) 10 – 500 Hz (CH3/4) |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimensions | 226 x 43 x 120 mm |
| Warranty in years | 1 |
Amplifier ESX QL600.4(24V)
299,00 €
Delivery in 14 days
SKU: QL600424V Categories: 4-channels, Amplifiers
Additional information
Zadnje ogledani artikli
-
Amplifier Musway FOUR100
349,00 € -
Speakers Crunch DSX572
57,90 € -
Amplifier ESX QE1000.1
399,00 €










